Články

Buffalo – St. Louis: Tarasenko znovu udeří
article image

22.11.2015

Mančaft Sabres prochází generační obměnou a znovu asi zůstane bez play off, pokrok oproti loňské mizerné sezoně je však na jeho hře patrný. Naopak hostující St. Louis jsou žhavými kandidáty na zisk Stanley Cupu a do Buffala míří pro výhru…

V základní části drtí konkurenci, jakmile ale začne play off, zapomenou vítězit a v soutěži předčasně končí. Borci St. Louis letos už ale chtějí prokletí nadstavbové části prolomit a vyhnout se předčasnému konci! Zatím znovu ukazují svou sílu a v Západní konferenci dotírají na čelo tabulky, lepší je pouze lídr celé soutěže Dallas. V  posledním utkání Blues nestačili na Detroit (3:4 v prodloužení) a v Buffalu se tak pokusí naladit zpět na vítěznou notu. Jednu z jejich branek proti Red Wings vstřelil talentovaný ruský střelec Tarasenko, jenž po loňské průlomové sezoně také letos válí a s třinácti přesnými zásahy je druhým nejlepším kanonýrem soutěže. Buffalo, které prohrálo poslední čtyři duely, se s příchodem mladíka Eichela zlepšilo v ofenzívě, ovšem defenzívu nemá nejpevnější. Přesto dokáže potrápit favority, před pár dny se St. Louis prohrálo 2:3 až v nájezdech. Rozjetý Tarasenko v utkání jednou skóroval a znovu rozvlní síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Buf-StL: Tarasenko V. ano 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip