Články

Buffalo – Boston: vítězný hattrick Medvědů
article image

22.10.2013

Zatímco domácí Sabres prožívají tragický vstup do sezony, hostující Bruins opět patří ve Východní konferenci mezi nejlepší. Výhry na ledě Panthers (3:2) a Lightning (5:0) ukázaly, že jsou Krejčí a spol. v pohodě. Také v Buffalu zvítězí!

V uplynulé sezoně se Boston probojoval do finále play off a také letos chce útočit na Stanley Cup. A začal velmi dobře, vyhrál pět ze sedmi duelů, když nestačil jen na rozjeté Colorado a tradičně silný Detroit. Poslední dva duely odehráli Bruins venku a nevedli si vůbec špatně – na ledě Floridy zvítězili těsně 3:2, poté jasně přehráli neškodnou Tampu Bay 5:0. Třetí duel mimo svůj stadion odehrají v Buffalu, kde opět budou vycházet ze zabezpečené obrany, která je s 10 obdrženými góly nejlepší v celé NHL. Buffalo je na tom přesně opačně, triumfovalo jenom jednou a patří mezi velké otloukánky. Směrem dopředu se trápí, pouze Cody Hodgson (2+5) a Thomas Vanek (3+3) mají na kontě víc než 3 kanadské body. Obrana Sabres je zase velkým průchoďákem, často chybuje a inkasovala už 28 branek. Precizně hrající Boston nedokáže Buffalo ničím překvapit, hosté si odvezou triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Buffalo - Boston 2 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip