Články

Brno – Slavia: plichta v první půli
article image

7.8.201

Jediný bod vytěžili z úvodních dvou ligových kol borci Slávie, vybojují premiérovou výhru na hřišti Zbrojovky? Na Brno ale neumí zahrát, Moravané vyhráli čtyři z posledních pěti vzájemných zápasů…

Nejprve padli na půdě mistrovské Plzně 1:2, poté doma jen plichtili s libereckým Slovanem 2:2. Sešívaní na startu nového ročníku neoplývají zrovna ideální formou, měli by se však brzy vzchopit a začít vítězit, pokud tedy nechtějí prožít další mizernou sezonu, v níž budou z uctivé vzdálenosti hledět na čelo tabulky a zároveň se strachovat o zachování prvoligové příslušnosti. Odrazit se k lepším zítřkům zkusí v Brně, které v přípravě zdolali 2:0. Jenže v ostrých zápasech jim to proti Zbrojovce nejde – v posledních pěti čtyřikrát prohráli, vstřelili pouhé dvě branky a vyhrát dokázali jen na penalty v pohárovém mači… Sešívané ale může povzbudit, že v obou úvodních ligových duelech měli opravdu podařené pasáže hry, při nichž skvěle kombinovali a dostávali se do šancí, navíc kanonýr Škoda znovu pálí ostrými a trefil se proti Plzni i Liberci. Brno se loni pohybovalo ve spodních patrech tabulky a ani letos zřejmě nebude patřit k nejlepším, tým zůstal více méně pohromadě. Příchod střelce Řezníčka by měl zlepšit brněnskou koncovku, loni se Zbrojovka v ofenzívě hodně trápila. Někdejší šutér Příbrami či Sparty se v novém dresu ještě neprosadil, ale v prvním utkání proti Ostravě (2:1) jej zastoupili Škoda se Zavadilem. Naopak v Mladé Boleslavi vyšlo Brno střelecky úplně naprázdno (0:2). Souboj se Slavií bude velkou bitvou, první poločas by mohl skončit nerozhodně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Brno - Slavia Praha 0 2.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip