Články

Brno – Plzeň: Vrba jízdu Viktorky nezastavil
article image

21.11.2013

Co udělá s fotbalovou Plzní ohlášený odchod trenéra Vrby? To je klíčová otázka, která vzrušuje fanoušky před duelem Viktorky v Brně. Jenže hráči mistra budou chtít oblíbeného kouče potěšit a snaživé domácí v klidu přejedou.

Ve třech zápasech za sebou sice nedostali gól (2x liga a pohár), utekli z podpalubí, přesto mají borci Zbrojovky obavy. Není divu, z Viktorie jde strach, během reprezentační pauzy se navíc hráči dali do kupy. A že je teď šokovalo Vrbovo rozhodnutí odejít po podzimu k reprezentaci? „Hráči jsou profesionálové a ví, že fotbal někdy přináší příchody i odchody. A je jedno, jestli se to týká hráčů, nebo trenérů,“ pokrčil rameny. V předehrávce 15. ligového kola jsou jeho hoši favority a nejméně do soboty chtějí stáhnout náskok vedoucí Sparty na dva body. Brno po příchodu kouče Kotala vyhrálo všechny tři domácí zápasy. „Hrát se dá proti každému,“ prohlásil trenér před duelem. Jenže Plzeňané loni v jihomoravské metropoli dominovali 3:1 a handicapová dvojka se nabízí i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Brno - Plzeň 1:0 2 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip