Články

Brno – Plzeň: šlágr s minimem gólů
article image

27.12.2013

Ostře sledovaná bitva o třetí místo hokejové extraligy. Kometa touží proti mistrovské Plzni poprvé letos bodovat a potvrdit prosincový vzestup formy i úspěšnost na domácím ledě. A budou to defenzivní šachy bez gólů.

Dvakrát se už letos potkali a úřadující šampióni pokaždé vyhráli poměrem 4:1. Brněnskou obranu trápil zejména ostřílený střelec Václav Pletka, který posbíral tři góly. Paradoxní je, že Kometa pokaždé 1:0 vedla, ale Západočeši čtyřmi trefami skóre otočili. Tentokrát se dá očekávat, že domácí obrana bude daleko preciznější. „Cesta k úspěchu vede přes bezchybnou hru v defenzivě. Vnímáme kvalitu Plzně, velkou sílu má zejména první útočná řada Pletka, Straka, Duda,“ prohlásil kouč Brňanů Vladimír Kýhos. Indiáni sázejí na svého uzdraveného vůdce Martina Straku, který se vrací po zranění, a těší se na tradiční pekelnou atmosféru v domácí areně. Zatímco hráči Komety jsou na vlastním ledě skvělí a vyhráli šest z posledních osmi zápasů, Plzeň venku třikrát za sebou nebodovala a přistoupí k duelu hodně zodpovědně. Proto se dá očekávat bitva kalibru play-off, v níž se bude hrát jen na pár gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kometa Brno - Plzeň 4,5 - 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip