Články

Brno – Bohemians: trápení střelců bude pokračovat
article image

28.7.2013

Oklepali se už z domácího debaklu 0:5 s mistrovskou Plzní? „Klokani“ jedou do Brna pro body i hájit svoji čest. Oba týmy v 1. kole neskórovaly a naznačily, že ofenzíva bude letos jejich problém. Gólů moc nepadne.

Fotbalisté Zbrojovky se trápili už na jaře, kdy dokonce měli starosti se záchranou a jako nováček skončili na čtrnáctém místě. Na úvod nového ligového ročníku před týdnem v Jablonci ubránili bezbrankovou remízu. Letošní nováčci z Bohemians 1905 si proti Plzni ani neškrtli a odvezli si debakl 0:5. Těžký los je i tentokrát posílá na hřiště protivníka, a i když je na stadionu na Srbské nečeká příliš bouřlivé prostředí, se ziskem alespoň bodu to budou mít hodně těžké. Dvakrát z posledních čtyř vzájemných duelů těchto soupeřů padla pouze jedna branka a ve velkém horku budou hráči spíše šetřit energii, než se hnát ke zteči. Vypadá to maximálně na jeden gólový zásah.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Brno - Bohemians 1905 1,5 - 3.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip