Články

Brest – Tours: dohrávka góly nenabídne
article image

5.10.2014

Duel sedmého Brestu a osmnáctého celku Tours uzavře desáté kolo druhé francouzské ligy. Domácí téměř neinkasují, také ale mají problémy se střílením branek. Jejich duely s Tours bývají gólově dietní a nyní tomu nebude jinak!

Celky Brestu a Tours loni skončily s pouhým jednobodovým rozestupem v horní polovině tabulky druhé nejvyšší francouzské soutěže, letos je po devíti odehraných kolech od sebe dělí už pětibodová propast. Zatímco domácí neodstartovali do nového ročníku vůbec špatně a pravidelně bodují, hosté jsou na tom přesně opačně a jen výjimečně se jim zadaří. Vždyť na kontě mají už šest proher, což je nejvyšší počet z celé soutěže! V Ligue 2 jim tak zatím patří první sestupová příčka, ovšem v případě úspěchu na hřišti Brestu si mohou notně polepšit, rozdíly v tabulce jsou zatím minimální. Jenže na Stade Francis-Le Blé se hostům nevítězí snadno, v loňské sezoně tam svěřenci kouče Duponta inkasovali druhý nejmenší počet branek ze všech (13) a v letošních čtyřech duelech na vlastním hřišti, z nichž tři nakonec vyhráli, lovili jen jednou míč ze své sítě. V devíti kolech Brest bodoval osmkrát a padl jen v Orleans (0:1) a s pouhými třemi obdrženými brankami má jasně nejlepší defenzívu soutěže. Také se ale trápí v ofenzívě (6 vstřelených gólů) a svou střeleckou mizérii ani proti Tours zřejmě nevylepší. V každém z posledních šesti vzájemných duelů padly maximálně dvě branky a tradice bude dodržena.       

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Brest - Tours 2,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip