Články

Brémy - Hertha: domácí potvrdí dobrý vstup do letošního roku
article image

30.1.201

Jeden hraje o sestup, druhý o Ligu mistrů, ale vstup do roku 2016 vyšel lépe ohroženému Werderu. Naopak Hertha doma ztratila a nyní to bude mít asi ještě těžší a prohraje.

Když ve 4. minutě zápase v Gelsenkirchenu domácí Schalke vstřelilo v utkání s Brémami první gól, asi by na výhru hostů málokdo vsadil. Leč stalo se a Werder, těžce zkoušený mizerným postavením v tabulce, které mu přinesl podzim, skóre otočil a překvapivě vyhrál 3:1. V tabulce mu to pomohlo bodově se odpoutat od posledních dvou příček, ale se záchranou zdaleka ještě vyhráno nemá, protože je hned nad nimi. I proto nyní nutně potřebuje úspěch z prvního jarního kola potvrdit a Herthu porazit.

 

Ta si naopak užila výborný podzim a po něm se začalo vážně mluvit o přímém postupu do Ligy mistrů. Jenomže hned na jarním startu tým českého reprezentanta Vladimíra Daridy doma zakolísal, když ztratil dva body po bezbrankové remíze s Augsburgem. Podzimní vzájemný duel skončil nerozhodně 1:1, nyní zápas vítěze mít bude, těsně se prosadí domácí. Ostatně dlouhodobá statistika mluví v jejich prospěch.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Brémy - Hertha Berlín 1 2.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip