Články

Brazílie – Uruguay: Kanárci doletí pro výhru
article image

25.3.201

Tradiční rivalové si to rozdají v pátém kole jihoamerické kvalifikace o postup na mistrovství světa. Zatímco venku se Brazilcům nedaří a ze dvou duelů získali jen bod, v domácím prostředí jsou zatím stoprocentní a tak by to mělo zůstat!

Návrat barcelonského forvarda Luise Suáreze na mezinárodní scénu okoření bitvu velkých jihoamerických rivalů. Od kousnutí italského obránce Chielliniho na MS 2014 právě v Brazílii si hvězdný útočník za Uruguay nekopl, trest mu ale už vypršel a je tak připraven právě proti Kanárkům znovu předvést své kvality. Za Barcelonu mu to letos pálí (37 gólů) a kouč Tabarez věří, že si formu přenese také do národního týmu. Zkušený trenér však bude postrádat klíčové borce uruguayské defenzívy Godina, Gimeneze a Pereiru, což bude kámen úrazu! Zatímco venku nejsou Kanárci příliš přesvědčiví (1 bod ve 2 zápasech), doma s přehledem zdolali Venezuelu (3:1) i Peru (3:0) a také s Uruguayí si chtějí poradit. Jejich hlavní ofenzivní tahoun a kapitán Neymar, jenž nastupuje po boku právě Suáreze a Messiho v Barceloně, se v kvalifikaci ještě netrefil, první dva mače ale kvůli trestu zmeškal. Proti Uruguayi, která ve dvou venkovních duelech získala tři body, bude hodně motivován předvést kvalitní výkon, gólem pomůže domácím k těsnému vítězství!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Brazílie - Uruguay 0:1 0 3.49
Dá gól (včetně prodloužení) - Bra-Uru: Neymar ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip