Brazílie – Srbsko: kanárci se prosadí po půli

6.6.201

Poslední šance jak vyladit tým před očekávaným útokem na titul mistra světa! Fotbalisté Brazílie dnes hostí nepříjemné Srby a určitě to nebude gólová střelnice. Hostující defenzívu „kanárci“ otevřou až po půli.

Byl hrubě nespokojený s výkony svých svěřenců na tréninku. „Všechno bylo špatně,“ lamentoval brazilský trenér Scolari. Výhra 4:0 nad Panamou jeho chmury rozptýlila jen částečně. „Musíme pokrývat brejky soupeřů, to je naše největší slabina,“ prozradil. Na nebezpečné Srby pošle v Sao Paulu všechny hvězdy na čele s Neymarem. Srbové na šampionátu v Brazílii nestartují, v evropské kvalifikaci skončili až za Belgičany a Chorvaty. Nicméně sílu mají, a to zejména v obraně. Hvězdní beci Ivanovič s Kolarovem otřískaní bitvami z Premier League, vyrazili i na zámořské turné a technické Brazilce čeká pořádná lopota. Třikrát v řadě dovolili Evropané svým protivníkům jen po gólu, většinou až ve druhé půli. Teď se zaměří na defenzívu ještě více, což může být pro domácí problém. Bude jim trvat, než najdou recept na hosty, jejich síla se projeví až po změně stran.