Články

Brazílie – Panama: gólová smršť Kanárků
article image

2.6.2014

Potřebují se dostat do střelecké pohody, a tak si hvězdní Brazilci zvou před startem MS na zlepšení nálady ty správné soupeře. V duelu s Panamou to má být jejich ofenzivní koncert a gólová smršť. Nic jiného se čekat nedá.

Jsou hlavními favority na titul. Pětkrát se stali mistry světa, hrají v domácím prostředí, jejich tým je našlapaný hvězdami. Z brazilského výběru kouče Scolariho jde strach. Teď jen potřebuje tým kolem barcelonského kouzelníka Neymara vyladit formu. Ale pozor, v neděli Panama naznačila svoji sílu, když v přípravě remízovala se Srby 1:1. A i její minulé výsledky jsou zajímavé, prohry 2:3 s USA a 1:2 s Mexikem vypovídají o možnostech týmu. Ovšem Brazilci, to je úplně jiná úroveň a na stadionu v Goianii fanoušci »kanárků« vytvoří karneval. Brazilci po loňském triumfu v Konfederačním poháru FIFA selhali jen se ve Švýcary, od té doby vyhráli sedmkrát za sebou. Pohrnou se do útoku, jejich soupeř také nebude chtít jen bránit. O góly by neměl být nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Brazílie - Panama 3,5 + 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip