Články

Brazílie – Nizozemsko: gólové hody o bronz
article image

11.7.2014

Kanárci měli doma usednout zpět na mistrovský trůn, jejich sen o zlatu však drsně rozmetali na kousky nelítostní Němci. Proti Nizozemsku se tak alespoň pokusí vybojovat bronzové medaile, fanoušci uvidí ofenzivní fotbal a spoustu branek!

Oranje si do Brazílie přivezli parádní formu. Hned v úvodním klání na šampionátu oplatili obhájcům zlata ze Španělska porážku z finále posledního MS a triumfovali 5:1, poté zdolali také Austrálii (3:2) a Chile (2:0) a do play off nastoupili jako velcí kandidáti na zisk zlata. Ofenzivním fotbalem prezentující se mančaft kouče Van Gaala ale nakonec do finále nedokráčel, zuby si vylámal na defenzivně bezchybné Argentině, které podlehl v penaltovém rozstřelu, a s domácím výběrem si to tak rozdá o bronz. Jejich hlavním tahounem je v průběhu celého turnaje Arjen Robben, jenž nastupuje v útoku po boku kanonýra Van Persieho a obě hvězdy svými ofenzivními výpady dokážou pořádně provětrat jakoukoliv obranu! Také brazilská defenzíva s nimi bude mít plné ruce a nohy práce, a jak už při památném výprasku s Německem (1:7) ukázala, rozhodně není bezchybná. Návrat kapitána a stopera Thiaga Silvy by měl mít na její hru pozitivní efekt, ovšem oranžová lavina umí být opravdu drtivá a brazilskou obranu překoná. Brazilci ale budou chtít fanoušky odškodnit alespoň bronzem a potlačí se do útoku, také by se měli střelecky prosadit. Zápasy o třetí místo většinou nejsou tolik svázané taktikou a bývají gólově bohaté, ani souboj Brazilců s Nizozemci nebude výjimkou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Brazílie - Nizozemsko 3,5 + 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip