Články

Brazílie – Německo: Kanárci poletí od úvodu za zlatem
article image

19.8.2016

Vysněné premiérové zlato z olympiády mají na dosah! Fotbalisté Brazílie musejí zvládnout už jen finálový souboj. Proti Německu ukážou Neymar a spol. svoji sílu hned od úvodních minut.

Zpočátku to vypadalo na další fiasko, bezbrankové remízy s Jihoafrickou republikou a Íránem byly pro domácí ostudou. Jenže pak se kanárci rozjeli a od té doby excelují. Nejprve ještě ve skupině 4:0 s Dánskem, ve čtvrtfinále 2:0 s Kolumbií a v semifinále 6:0 s Hondurasem. Na turnaji ještě neinkasovali. Ale pozor, Němci mají na chlup stejnou bilanci, po dvou remízách přišly tři suverénní výhry a postup do finále. Jak dopadne konfrontace o zlato? Když Brazilci hráli naposledy v domácím prostředí s protivníkem, byla z toho v semifinále předloňského MS ostudná porážka 1:7... Tentokrát tu jsou ale zcela jiné kádry, místo Belo Horizonte se hraje na posvátném Maracaná, kde domácí fanoušci své miláčky padnout prostě nenechají. Parta kolem hvězdného kapitána Neymara ukáže svoji sílu a za zlatem vyrazí už v prvním poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Brazílie - Německo 1/1 3.31

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip