Články

Brazílie - Haiti: prolomí střeleckou mizérii
article image

7.6.2016

Bezbranková remíza na úvod Copy América s Ekvádorem není pro Brazilce nic, čím by se měli chlubit, ale ztratit v zápase s Haiti, to by zavánělo ostudou. Kanárci ji nedopustí, začnou totiž střílet góly!

Favorité to nemají v úvodech šampionátů jednoduché a Brazílie se o tom také přesvědčila. Přestože Ekvádor nepatří mezi tak velké outsidery, výhra a především nějaký vstřelený gól se od Kanárků čekaly. Nepovedlo se ani jedno, možná i proto, že jim v útoku chybí Neymar, kterého Barcelona neuvolnila kvůli tomu, že hvězdný forvard bude v srpnu hrát na olympiádě v Riu. Navíc trenér Dunga jen pár dnů před šampionátem přišel o bývalého nejlepšího hráče světa Kaká, který se zranil a ani ve svých dvaatřiceti letech se premiéry v zápase Copy América nedočkal.

Letošní výroční turnaj se hraje ve Spojených státech a má netradiční formát. Vedle 10 týmů z Jižní Ameriky na ní hraje šest zástupců z konfederace CONCACAF, čili výběrů ze Severní a Střední Ameriky a karibské oblasti. I díky tomu si Brazílie poprvé v historii zahraje s Haiti a měla by to pro ni být vítězná premiéra. I s přihlédnutím k tomu, že Haiti ve svém prvním vystoupení ostudu neudělalo a s týmem Peru prohrálo 0:1. Nyní to bude větší rozdíl, Brazilci se alespoň částečně rozstřílejí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Brazílie - Haiti 2,5 1/+2,5 1.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip