Články

Brazílie – Chile: alespoň dva góly domácí vstřelí
article image

28.6.201

Před čtyřmi lety je v osmifinále porazili 3:0 a teď potřebují historii zopakovat. Brazilci si na Chilany tradičně věří, doma s nimi ještě nikdy neprohráli. A s rozjetým Neymarem obranu soupeře alespoň dvakrát rozvrátí.

Pětkrát v řadě se „kanárci“ na světovém šampionátu dostali do čtvrtfinále a nikdo z tamních fanoušků si nepřipouští, že právě na domácím mistrovství by se vytoužená pouť za šestým titulem měla zaseknout hned v prvním kole play off. Svěřenci kouče Scolariho sice měli pomalejší rozjezd, když s přispěním sudího porazili v zahajovacím klání Chorvaty 3:1 a s Mexičany jen bezgólově plichtili, ale ve třetím mači si suverénně podali Kamerun 4:1. Do ráže se dostala jejich největší hvězda Neymar, který konečně naplno ukázal dosud skrývané světové kvality a se čtyřmi góly si dělá i ambice na nejlepšího kanonýra MS. Největší nebezpečí bude pro Brazilce představovat  Neymarův spoluhráč z Barcelony Alexis Sánchez. Pětadvacetiletý forvard se na turnaji potkal se skvělou formou stejně jako celý tým. Dvoubrankovým rozdílem porazil Australany (3:1) i obhájce titulu Španěly (2:0) a podlehl pouze výtečným Nizozemcům (0:2). Otázkou je, jak se soubor kouče Jorge Sampaoliho vypořádá s povědomím, že na Brazilce prostě neumí zahrát. Chilané je neporazili dlouhých 14 (!) let, z dosavadních 68 utkání vyhráli jen sedm, v 31 zápasech pak nedali ani gól. Natěšení a nyní sebevědomí Brazilci svému sokovi alespoň dva gólové údery zasadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Brazílie - Chile 1,5 + 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip