Články

Bray – Dundalk: mistr napraví klopýtnutí
article image

31.7.201

Po čtyřech výhrách v řadě borci prvního Dundalku ve šlágru s druhým Cork City jen plichtili 1:1, na hřišti Bray se tak pokusí vrátit zpět na vítěznou vlnu! To by se jim mělo podařit, vyhrají v handicapu.

Bray se po mizerných výkonech v úvodu sezony vzpamatoval, za poslední měsíc vybojoval čtyři hubené triumfy 1:0 po sobě a v tabulce irské ligy si výrazně polepšil. Nutno však podotknout, že se střetl s třemi nejhoršími týmy tabulky a osmým Galway United, výhry by tak bylo chybou přeceňovat. Především v ofenzívě se Wanderers nadále trápí a na vstřelený gól se vždy pořádně nadřou. Ve hře směrem dozadu jsou naopak znatelné velké pokroky, ovšem udržet na uzdě mistrovský Dundalk bude nad síly domácích. Obhájce mistrovského titulu se na začátku letošní sezony usadil na čele tabulky a soutěži naprosto dominuje – ve dvaceti duelech jen jednou prohrál, 16x zvítězil a nastřílel 49 gólů. Borci jako Towell (14 zásahů) či McMillan (7) budou obranu Wanderers pořádně prohánět, favorit bez problémů zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Bray Wanderers - Dundalk 1:0 2 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip