Články

Braunschweig – Hoffenheim: poslední opět padne
article image

20.12.2013

Pouze dvakrát v šestnácti duelech vyhrál bundesligový nováček z Braunschweigu a leští dno nejvyšší německé soutěže. Hoffenheim naopak v posledních zápasech předvádí velmi dobré výkony, outsidera porazí!

Už před sezonou jim byl předpovídán rychlý návrat do druhé ligy a prognózy odborníkům zatím vycházejí. Fotbalisté Braunschweigu totiž mezi elitou tápou a s pouhými osmi body na kontě se usadili u bundesligového dna. Házet flintu do žita ale ještě nemusí, jejich ztráta na nesestupové příčky zatím není nijak propastná. Chtělo by to však začít pravidelně bodovat! A to se jim hrubě nedaří, což ostatně s průměrem 0,56 vstřelených gólů na zápas není žádné překvapení… To hosté se střílením branek potíže nemají, na svém kontě už mají 36 přesných zásahů, což je v této statistice řadí na třetí místo za Bayern a Dortmund, s kterým v minulém kole remizovali 2:2! Svoji velkou ofenzivní sílu předvedou i na stadionu Eintrachtu a odvezou si tři body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Braunschweig - Hoffenheim 2 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip