Články

Bournemouth – Liverpool: zlomený favorit konečně zabere
article image

16.12.2014

Loni sahali po titulu, letos jsou pro smích. Fotbalisté Liverpoolu padli tak hluboko, že se jim dokonce nevěří ani v bitvě s druholigovým protivníkem! Nicméně čtvrtfinále Ligového poháru už vyhrát prostě musejí, a zvládnou to.

Předpovídali jim už dopředu, že loňskou velkou jízdu bude velmi těžké zopakovat. Zvláště, když odešel nepolapitelný kanonýr Suárez a tým musel vedle Premier League najednou zvládat i zátěž v Lize mistrů. Ale že přijde takový sešup a opěvovaný kouč Rodgers bude na odstřel, to se opravdu nečekalo. Liverpool se v lize propadl až na 11. příčku a na jaře jej v pohárech čeká už jen Evropská liga. O to více potřebuje uchlácholit fanoušky v domácích pohárových soutěžích, které mu tradičně jdou. Teď je tu čtvrtfinále Capital One Cupu, nejméně ceněné soutěže na Ostrovech, která ale může být pro Reds spásou. Vždyť soutěž pro 92 vyvolených klubů vyhrál Liverpool už 8x, což je anglický rekord. Jenže pozor, teď jede na hřiště Bournemouthu. Neznáte? Tak vězte, že tento klub vede druhou nejvyšší soutěž a neprohrál už 11 kol! V minulém kole přestřílel loni ještě prvoligový Cardiff 5:3, nedávno zostudil slavný Birmingham na jeho hřišti 8:0! Varování pro Gerrarda a spol.? Hosté se určitě musejí mít na pozoru, protože outsider je v euforii, ale v současné situaci si už Liverpool další zaváhání dovolit nemůže a postup mezi nejlepší čtyři vybojuje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bournemouth - Liverpool 2 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip