Články

Bouchard E. – Minella M.: jasná výhra domácí favoritky
article image

12.9.201

Zase se utápí v porážkách a nepotvrzuje naděje v ni vkládané. Kanadská tenisová hvězdička Eugenie Bouchard se ale na turnaji doma v Quebeku přetrhne a na úvod jasně vyhraje.

Když předloni vlétla do Top 10 a hrála finále Wimbledonu, zdálo se, že tenisový svět jí bude co nevidět ležet u nohou. Ale tlak nezvládla psychicky, navíc ji začalo haprovat zdraví a přišel velký propad. Bouchard se sice snaží dostat zpět na výsluní a občas předvede velký výkon, jenže také dokáže šokovat ostudnými propadáky. Teď ji na úvod doma v Quebeku čeká ostřílená Lucemburčanka Mandy Minella, která ji může potrápit. Ještě proti sobě nikdy nehrály, na grandslamovém US Open dopadly úplně stejně – vypadly hned v 1. kole po výsledku 1:2 na sety, ovšem Lucemburčanka měla alespoň v kapse tři výhry z kvalifikace. Kanaďanka bude hladová odčinit před svými fanoušky fiasko a agresivní hrou zažene soupeřku do úzkých. Pokud jí neodejde hlava a nebude páchat zbytečné nevynucené chyby, bude to její jednoznačná záležitost.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Bouchard E. -5,5 - Minella M. 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip