Články

Botafogo – Internacional: remíza v první půli
article image

15.8.201

Seedorf a spol. doma vyhráli pět ze šesti duelů, ale většinou zapnou až po přestávce – čtyřikrát odcházeli do šaten za remízového stavu. Internacional hraje venku dobře, bude poločasová plichta!

Brazilská liga dohrává 14. kolo, ve kterém Bogota hostí Internacional. Domácí atakují čelo tabulky a na svého soupeře mají k dobru pět bodů, ovšem hosté odehráli o zápas méně. Na Botafogo si svěřenci kouče Dungy budou věřit, na Estádio Olímpico v Rio de Janeiru neprohráli přes čtyři roky a dvě ze tří posledních návštěv dokonce přetavili ve vítězství. Také letos hrají venku dobře – v sedmi duelech jenom jednou prohráli a získal deset bodů, což byl po dvanácti odehraných kolech druhý nejlepší výsledek v soutěži. Botafogo dvakrát za sebou remizovalo a asi ani proti Internacionalu nebude příliš zářit. Doma se do zápasů pomalu rozjíždí, do šaten se tak o půli půjde za vyrovnaného stavu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Botafogo - Internacional 0 2.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip