Články

Botafogo – Corinthians: rivalové se rozejdou smírně
article image

10.9.2013

Patří mezi brazilskou fotbalovou smetánku a i letos se tlačí mezi elitní týmy nejvyšší soutěže. Druhé Botafogo má na páté Corinthians šest bodů k dobru, ale při jejich setkáních domácí tým tradičně tápe. Bude to opět remíza.

Statistiky jejich utkání jsou hodně zajímavé. Vždyť za minulých 15 let vyhrál domácí tým jen 4 z 23 utkání! Šest z posledních devíti duelů skončilo remízou, která se nabízí i nyní. Botafogo se drží hned za Cruzeirem a spřádá plány na třetí titul v historii. Domácí bilanci má 6-3-0, ovšem ony tři remízy zaznamenalo v minulých čtyřech zápasech. Nebýt jich, vládlo už ligové tabulce. To Corinthians, pětinásobní mistři Brazílie, kteří naposledy triumfovali předloni, pro změnu mají z venkovních střetnutí bilanci 2-5-2 a rovněž oni tři z posledních čtyř duelů remízovali. Čísla i forma obou týmů napovídají, že nerozhodný výsledek je tomuto klání přímo předurčen.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Botafogo - Corinthians 0 3.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip