Články

Boston – Washington: Bruins doma opět zvítězí
article image

5.3.2014

V duelu šelem Medvědi díky hattricku Davida Krejčího rozdrtili Pantery z Floridy 4:1 a už si brousí zuby na protivníka z hlavního města! Unavení Capitals k duelu nastoupí den po bitvě ve Philadelphii, a to se na jejich výkonu projeví.

K druhému utkání během 24 hodin nastoupí borci Capitals a po fyzicky náročném utkání s Philadelphií je čeká další protivník, který praktikuje agresivní a tvrdou hru, která nedovolí soupeřům vydechnout – Boston. Finalista posledního ročníku znovu patří mezi nejlepší týmy Východní konference a na rozdíl od Washingtonu nebude mít problémy s postupem do play off. Po skončení olympijské přestávky se Medvědi sice chvíli hledali, výhrami nad Rangers (6:3) a Floridou (4:1), kterou hattrickem režíroval český centr David Krejčí, ale dokázali, že jsou zpět ve formě. Jejich vzájemné bitvy s Capitals jsou vždy velmi vyrovnané, v šesti z posledních osmi došlo na prodloužení či samostatné nájezdy. Vzhledem k náročnému programu Washingtonu by ale tentokrát mohli mít Bruis navrch v základní hrací době!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - Washington 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip