Články

Boston – San Jose: Žraloci opět uloví domácí Medvědy
article image

24.10.201

Loňský finalista Stanley Cupu vyzve aktuálně nejúspěšnější klub NHL! V Bostonu se chystá hokejový svátek, ve kterém se však musejí domácí Medvědi strachovat. Na rozjeté Žraloky jim to dlouhodobě nejde a zase neuspějí.

Mají skvěle poskládaný tým, propracovaný systém, excelentního gólmana Raska. Přesto trápí hokejisty Bostonu problém – nejde jim to doma... Zatímco venku letos vyhráli všechny tři duely, před svými fanoušky padli už dvakrát v řadě – 0:2 s Coloradem a 2:3 s Detroitem. Teď přijíždějí Sharks, kteří doma vyhráli všechno a na ledě soupeřů tři zápasy ze čtyř – ten čtvrtý ale dovedli alespoň do nájezdů. Zejména ofenzivní síla týmu je zdrcující, a to zázračný český mladík Tomáš Hertl si teď dal střeleckou pauzu a nabírá síly na další brankostroj.

Domácí včetně prvního centra Davida Krejčího vědí o mizerné bilanci se soupeřem. Vždyť se Žraloky doma prohráli čtyřikrát za sebou a naposledy bostonští fanoušci viděli na vlastní oči výhru nad San Jose v prosinci 2002. Proč si tedy nevsadit na další úspěch hostů?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - San Jose 2 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip