Články

Boston – Philadelphia: Medvědi si s Letci poradí
article image

7.10.2014

Domácí Bruins by také v nově se rozbíhající sezoně měli patřit mezi nejlepší celky Východní konference a hned v premiérovém klání s Philadelphií chtějí ukázat sílu! Letce v minulém ročníku třikrát porazili a zvítězí znovu!

Bruins patřili v posledních sezonách vždy mezi žhavé kandidáty na zisk Stanley Cupu, ostatně hokejový grál si potěžkali v roce 2011 a v loňské sezoně byli co do počtu získaných bodů tím vůbec nejlepším týmem základní části. Odchody zkušeného beka Boychuka i spolehlivého kanonýra Iginly mírně oslabily jejich kádr, se ztrátou zvučných jmen by si však měli poradit, soupisku na to mají dostatečně kvalitní i širokou. Celek okolo slovenského obra Cháry vždy výtečně bránil a letošek nebude výjimkou, navíc brankář Rask zraje jako víno a patří mezi nejlepší gólmany celé NHL. Také ofenzívu má Boston našlapanou kvalitou, do první lajny k dlouholetým parťákům Krejčímu a Lucicovi se posune talentovaný Švéd Eriksson, jenž by měl zacelit díru po odchodu Iginly. Flyers loni tragicky odstartovali, nakonec se ale vzchopili a na poslední chvíli proklouzli do play off, kde však v prvním kole vypadli s NY Rangers. Ani letos nebudou patřit k elitě Východní konference, postrádají kvalitu v defenzívě i mezi třemi tyčemi. V ofenzívě pak po odchodu Hartnella do Columbusu budou muset ještě více spoléhat na um tahouna Girouxe, jehož spolupráce s českým křídlem Voráčkem bude pro úspěch Flyers klíčová. Tvrdá a houževnatá defenzíva Bostonu jim ale příliš prostoru ke kombinaci nedá, Bruins zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - Philadelphia 1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip