Články

Boston - New Jersey: Medvědi si s Ďábly poradí
article image

10.11.201

Devils neprožívají zrovna podařené období a po třech porážkách by potřebovali zabrat, aby si v našlapané Metropolitní divizi polepšili. Rozjetý Boston ale nebude snadným protivníkem, na vlastním ledě body neztrácí.

Jednu čtyřzápasovou sérii bez vítězství už letos hokejisté New Jersey zažili a nyní mají nakročeno k tomu, aby podobný kousek zopakovali - po dvou těsných prohrách se St. Louis (0:1, 3:4) naposledy nestačili ani na Detroit, na jehož ledě padli 2:4. A svým výkonem fanoušky rozhodně nepotěšili, za Red Wings ve všech činnostech zaostávali a po zásluze zůstali bez bodu. Jágrovi a spol. se přestalo dařit v ofenzívě, sice se umí probojovat do šancí, s jejich proměňováním ale mají velké problémy a absence zraněného střelce Cammalleriho se tak projevuje více, než se čekalo. Navíc by v útoku potřebovali přidat na aktivitě, jejich průměr 26,6 střel na zápas je druhý nejnižší v celé NHL! Na ledě Bostonu asi znovu budou většinu utkání pod tlakem, domácí jsou druhým nejlepším týmem na vhazování (54,2%) a ani možná absence hvězdného centra Krejčího, jenž kvůli zranění odstoupil z posledního zápasu s Edmontonem, který Boston porazil 5:2 a vybojoval čtvrtou výhru v řadě, by na tom neměla mnoho změnit. Žádnou velkou gólovou přestřelku asi diváci neuvidí, navrch by ale měli mít domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - New Jersey 1 1.83
Počet gólů - Boston - New Jersey 5,5 - 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip