Články

Boston – Montreal: derby ovládnou Medvědi
article image

30.1.201

Jedna z největších rivalit na zámořských kluzištích ožije v Bostonu, který doma přivítá nenáviděný Montreal. Bruins v poslední době rozdávají příděly na potkání a obranu Canadiens čeká perný večer, rozjeté Medvědy nakonec nezkrotí.

Není v současnosti v NHL týmu, kterému by se tolik dařilo v ofenzívě jako Medvědům z Bostonu. Loňští poražení finalisté vyhráli čtyři zápasy v řadě a v posledních třech vždy vstřelili skvělých šest branek. Jejich první obětí se stali Letci z Philadelphie (6:1), poté si pohráli s Islanders (6:3) a naposledy vyučili Floridu (6:2), v jejíž brance rozstříleli svou nedávnou jedničku Tima Thomase. Velkou zásluhu na skvělých výkonech Bostonu má český centr David Krejčí, jenž proti Panterům vstřelil jeden gól a dvakrát asistoval, v posledních čtyřech zápasech nasbíral parádních sedm bodů. Obrana Montrealu si na jeho lajnu s Lucicem (15+21) a Iginlou (15+21) bude muset dát velký pozor! Canadiens se drží v elitní osmičce Východní konference a do vypjatého utkání s Bostonem půjdou povzbuzeni triumfem 3:0 nad rozjetou Carolinou, kterou ukončili čtyřzápasovou sérii bez vítězství. Poslední vzájemnou bitvu s Medvědy vyhráli 2:1, předtím ale s nimi doma padli 3:6. A vzhledem k aktuálním výkonům obou týmů bude výsledek dnešního souboje zřejmě podobný.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - Montreal 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip