Články

Boston – Montreal: derby ovládnou Bruins
article image

1.1.201

Jedni z největších a nejstarších rivalů zámořské NHL znovu zkříží zbraně, tentokrát to bude v rámci NHL Winter Classic na Gillette Stadium v Massachusetts pod otevřeným nebem! Canadiens se dlouhodobě trápí, Medvědi zvítězí!

Našlapaný stadion pro 66 tisíc diváků, na němž válí v NFL hvězdní Patrioti, požene do boje domácí Boston, jenž se po počátečním tápání postupně dostal do formy a prokousal se na příčky pro play off. Jeho jinak solidní prosincové výkony mírně zkalily tři porážky v řadě v minulém týdnu, před očekávaným soubojem s Montrealem se ale naladil na vítěznou vlnu, když přestřílel Ottawu 7:3. Zatímco obranu domácí nemají zrovna bezchybnou a inkasují častěji, než by si fanoušci přáli, směrem dopředu jsou nesmírně silní, vždyť jen nejlepší celek NHL Dallas disponuje produktivnější ofenzívou! To Montreal se v útoku nesmírně trápí, ve čtrnácti prosincových duelech Canadiens jen 2x vstřelili víc než dva góly a 11x zůstali bez bodů, pouze 3x vyhráli. Formu mají mizernou, míchání se složením jednotlivých útoků nepomáhá a Bruins tak cítí šanci! Devět z posledních deseti vzájemných duelů ovládl Montreal, tentokrát se ale před rivalem skloní…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - Montreal 1 2.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip