Články

Boston – Montreal: bitva rivalů góly nenabídne
article image

30.4.2014

Velcí rivalové si to rozdají v semifinále Východní konference a fanoušci uvidí pořádně vypjaté a vyrovnané bitvy! Loňským finalistům z Bostonu se proti Canadiens v základní části příliš nedařilo a ani v play off je nečeká nic jednoduchého!

Ovládli základní část NHL a do play off vstupovali jako největší favorité na zisk Stanley Cupu. Hned v prvním utkání hokejisté Bruins ovšem fanoušky nepotěšili a doma padli s Detroitem (0:1). Z nečekaného klopýtnutí se ale s noblesou zvedli a čtyřmi výhrami v řadě suverénně postoupili do dalšího kola, v němž vyzvou rivaly z Montrealu, kteří nečekaně snadno poslali na dovolenou Tampu Bay, které v sérii prvního kola nedovolili ani jeden triumf! Plekanec a spol. díky skvělým výkonům proti Bleskům, kterým ve čtyřech duelech vstřelili 16 branek, nabrali pořádnou porci sebevědomí a na konkurenty z Atlantické divize, na které v play off narazí už po čtyřiatřicáté, si budou věřit! Bruins ovládli sedm z posledních jedenácti vyhecovaných sérií ve vyřazovací části, ovšem v základní části letošní sezony dokázali Canadiens porazit jen jednou ze čtyř duelů. To budou chtít v play off změnit! Vsadí opět na svou skvělou defenzívu v čele s kapitánem Chárou a gólmanem Raskem, která v pěti zápasech s Red Wings pouze šestkrát kapitulovala! Také Canadiens výtečně brání, v žádné ze čtyř jejich letošních bitev s Bruins nepadlo více než pět branek. A v play off to budou další velké taktické šachy!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Boston - Montreal 5,5 - 1.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip