Články

Boston – Florida: duel šelem ovládnou Medvědi
article image

4.3.201

Bruins se po porážkách s Buffalem a Washingtonem probudili ze zimního spánku a zvítězili na ledě newyorských Jezdců 6:3. Také Panteři naposledy zvítězili, když si podali Islanders 5:3, na Boston ale neumí zahrát a znovu padnou!

Šestkrát na sebe v posledních dvou sezonách narazili hokejisté Bostonu a Floridy a Panteři pokaždé utkání končili se svěšenými hlavami. Do sítě Medvědů v ani jednom duelu nevstřelili více než dvě branky a na nynější návštěvu Bostonu se tak rozhodně netěší! Po skončení olympijské přestávky prohráli přestřelky s Capitals (4:5) a Columbusem (6:3), záblesk kvality ukázali až v souboji s trápícími se Islanders (5:3). Vítězstvím si však v tabulce Východní konference příliš nepomohli, stále jsou předposlední a bez šancí na postup do play off. To parta okolo českého centra Davida Krejčího patří mezi velké kandidáty na zisk Stanley Cupu a jen o tři body zaostává za konferenčními lídry z Pittsburghu. Také Bruins se po obnoveném startu základní části chvilku hledali a padli s Buffalem (4:5 v nájezdech) a Washingtonem (2:4), reputaci si ale napravili výhrou 6:3 na ledě Rangers. V jejich sestavě najdeme kvalitní střelce (Lucic, Iginla, Marchand, Eriksson, Smith) i výborné tvůrce hry (Krejčí, Bergeron), v jedné z nejlepších obran soutěže pak září Chára, Krug, Hamilton či Boychuk. Takové kvalitě se Florida nemůže rovnat, domácí zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - Florida 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip