Články

Boston – Edmonton: obrany se nepředvedou
article image

13.12.2015

Olejáři se nadechli k vítězné jízdě a začali promlouvat do boje o play off! Do Bostonu si tak vezou výtečnou formu a věří v další úspěšný výsledek. Také Bruins ale pravidelně bodují a patří mezi nejofenzivnější týmy NHL...

Bostonská TD Garden uvidí zajímavý duel! Domácí Bruins jsou s průměrem 3,21 gólů na zápas druhým nejproduktivnějším týmem a disponují vůbec nejúdernější hrou v početní výhodě (úspěšnost 30,8%). Na vlastním ledě se jim však příliš nedaří (6 výher a 7 proher) a toho budou chtít hosté využít. Kanadský mančaft se po zranění zázračného mladíka McDavida dlouho herně hledal a propadl se až na dno Západní konference, v prosinci ale našel herní pohodu a díky šesti výhrám v posledních sedmi zápasech se vrátil do boje o play off. A sestava nabitá ofenzivním talentem konečně začala ukazovat, čeho je v útočné třetině schopna. Naposledy si Olejáři poradili v přestřelce s NY Rangers 7:5 a ani do Bostonu nepřijedou urputně bránit. Borci jako Hall, Eberle, Nugent-Hopkins nabrali sebevědomí a nemají problém rozvlnit síť, alespoň pět branek by v utkání mohlo padnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Boston - Edmonton 4,5 + 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip