Články

Boston – Columbus: Medvědi opět vítězně zařvou
article image

17.1.201

Boston se konečně rozjel naplno a pěti výhrami v řadě se posunul do postupové osmičky Východní konference. Zato Columbus je takřka jistě mimo hru o play off a na ledě Bruins protáhne sérii porážek na čtyři.

Medvědi až dosud prožívali nepoznané – vážně jim hrozilo, že vyřazovací boje budou sledovat jen v televizi. Ale posledních pět mačů zvládli vítězně, což je i velká zásluha nově objevené české hvězdičky. Davida Pastrňáka povolali po návratu z MS do 20 let, které se hrálo právě v Kanadě, z farmy v Providence do prvního mužstva a osmnáctiletý útočník se vedení klubu odvděčil skvěle, když jak Philadelphii Flyers, tak i Tampě Bay vstřelil po dvou gólech. Generální manažer Peter Chiarelli a kouč Claude Julien se proto rozhodli ponechat si šikovného mladíka natrvalo v kádru Bruins, kde mu to skvěle klape v prvním útoku s krajanem Davidem Krejčím a Milanem Lucicem. Proti Blue Jackets by měla tato formace opět řádit a přispět k tomu, že Columbusu vrátí nepříjemnou porážku 2:6 ze závěru loňského roku. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boston - Columbus 1 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip