Články

Boston – Arizona: Krejčí opět udeří
article image

26.10.2015

Nejvydařenější vstup do sezony prožívá bostonský forvard David Krejčí. Rodák ze Šternberka je hlavním tahounem úderné ofenzívy Bruins a proti Arizoně znovu předvede kvality. Kojotům se daří nad očekávání dobře, Krejčího ale nezkrotí.

Boston rozehrál sezonu tragicky, prohrál úvodní tři duely, v nichž inkasoval 16 branek! V dalších čtyřech zápasech ale svěřenci zkušeného kouče Juliena už bodovali a tři z nich dokonce v normální hrací době vyhráli. Jejich obrana sice nadále vrší hrubky a příliš inkasuje, ovšem bostonská ofenzíva začala válet a většinu soupeřů prostě přehrála. Jedním z poražených byla právě i Arizona, na jejímž ledě Bruins vyhráli 5:3. Strůjcem jejich triumfu byl právě Krejčí, jenž jednou skóroval a další dvě branky připravil. Český centr v sedmi duelech pětkrát rozvlnil síť, na sedm gólů přihrál a patří mezi nejproduktivnější borce v soutěži, daří se mu při hře v plném počtu hráčů i při přesilovkách, které mají Bruins nejlepší v NHL (úspěšnost 33,3%). Arizona sezonu skvěle zahájila, v posledních zápasech už to ale v jejich podání žádná velká sláva není. Rozjetý Boston ani Krejčího nezastaví.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Boston - Arizona 4,5 + 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip