Články

Bosna a Herceg. – Irsko: těsný triumf favorita
article image

12.11.2015

O premiérovou účast na evropském šampionátu usilují fotbalisté Bosny a Hercegoviny, v baráži jim však zkříží cestu nevyzpytatelný mančaft z Irska. Hosté budou v Zenici urputně bránit, ofenzivně laděné domácí ale na uzdě neudrží…

Hostující Irové si na evropském šampionátu zahráli od roku 1989 jenom jednou a to na zatím posledním turnaji v Polsku a na Ukrajině. O účast na tom příštím ve Francii srdnatě bojovali ve skupině D, kde však nakonec nestačili na Německo a Polsko a musí tak do baráže. Na silnou Bosnu si ale budou věřit, výkony předváděli výtečné, vždyť z dvojzápasu s mistry světa z Německa vytěžili čtyři body (1:1, 1:0)! Mančaft kouče Martina O'Neilla se pyšnil nejlepší defenzívou ve skupině (7 gólů) a také na horké půdě v Zenici vsadí na poctivou obranu, z které bude vyrážet k rychlým kontrům. Bosna si loni zahrála na MS v Brazílii, kvalifikaci na Euro ale ze začátku podcenila a tak jí utekl přímý postup. V posledních sedmi duelech skupiny B ale jenom jednou prohrála - se silnou Belgií - a naopak pětkrát zvítězila. Domácí mají tým plný kvalitních borců, především v ofenzívě jsou nesmírně silní (Džeko, Ibiševič, Pjanič). Prosadit se proti irskému týmu plnému poctivých dříčů nebude snadné, Bosna by to ale měla zvládnout. Do náročné odvety si poveze těsný náskok.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bosna a Her. - Irsko 1 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip