Články

Bosna a Herc. – Wales: tři body pro domácí!
article image

10.10.201

Účastníci posledního MS z Bosny prospali začátek evropské kvalifikace a na šampionát se tak už mohou probojovat jen skrze baráž. Ani tu však jistou nemají, v případě výhry nad prvním Walesem by ale mohli poskočit na třetí místo.

Jejich první vzájemná bitva v Cardiffu skončila bezbrankovou plichtou, takový výsledek je pro Bosnu a Hercegovinu nyní málo, potřebuje nutně zvítězit! Naopak Velšani by s plichtou byli nadmíru spokojeni, pojistili by si totiž postup na evropský šampionát! A mančaft okolo hvězdného Garetha Balea si bude věřit, už osm zápasů neprohrál a v osmi duelech skupiny B jen dvakrát inkasoval. Také na horké bosenské půdě bude vycházet ze zabezpečené obrany, v ofenzívě pak bude spoléhat na skvělé individuality Vokese, Allena, Ramseyho a hlavně právě Balea, jenž je s šesti zásahy druhým nejlepším střelcem celé skupiny. O gól víc vstřelil jen kanonýr domácích Edin Džeko, jehož přesná muška by zase měla vystřílet úspěch balkánskému mančaftu. Není ale jisté, jestli kanonýr AS Řím pro zranění nastoupí, jeho absence by pro domácí byla obrovskou ztrátou. Hrát na horké bosenské půdě není pro hosty nikdy nic jednoduchého, domácí navíc už nemohou zakopnout. Věřím, že bojovný a těsný duel nakonec ovládnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bosna a Her. - Wales 1 2.07

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip