Články

Bordeaux – PSG: hvězdní hosté vyhrají
article image

13.9.201

Obhájci titulu vstoupili do nového ročníku Ligue 1 rozpačitě, ale po dvou remízách se už dostávají do tempa. Na Bordeaux se jim navíc tradičně daří, takže zopakují výhru ze srpnového Supercupu.

Byla to na konci minulé ročníku v Paříži velká sláva, když se fotbalisté Paris SG stali mistry. Na triumf čekali od roku 1994… Pod novým vlastníkem Tamím bin Hamad Al-Sáním tak úspěšně odstartovali novou éru populárního klubu. Majitel PSG se dočkal i další mimofotbalové radosti – stal se novým panovníkem Kataru, když se jeho otec vzdal vlády pro potíže s cukrovkou… Katarské dolary dokázaly přivést do týmu hvězdy a ta největší Zlatan Ibrahimovič přispěl k titulu 30 góly! Pro tuto sezonu navíc dostal hvězdného spoluhráče do útoku – Uruguayec Edinson Cavani přišel z Neapole za 1,66 miliardy korun. A ve čtyřech zápasech stačil zaplatit už dvě gólové splátky (proti Ajacciu a Nantes), „Ibra“ se trefil až v posledním mači proti Guingampu. Pařížané zahájili soutěž remízami 1:1 s Montpellierem a Ajacciem, ale poté vyhráli v Nantes 2:1 a 2:0 doma nad Guingampem a v tabulce jim scházejí jen dva body na vedoucí Monako.

Borci Bordeaux, kteří nastoupí ke třetímu domácímu zápasu, jsou se čtyřmi body patnáctí a po boháčích z Monaka (0:2 v prvním kole) je dnes čeká další největší favorit na titul. V minulé sezoně s ním prohráli oba duely a tento bude třetí v řadě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bordeaux - Paris SG 2 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip