Články

Bordeaux – Nice: velkou přestřelku nečekejte
article image

16.1.201

Domácí tým českého reprezentačního záložníka Plašila se v koncovce trápí, v posledních třech utkáních vsítil jediný gól. Nice venku střelecky také nezáří, a tak na Stade Chaban Delmas víc než dva branky nepadnou.

Borcům Girondins se nevydařil závěr podzimu, v němž prohráli se sousedem v tabulce Nantes 1:2 a o víkendu před Štědrým dnem dostali doma předčasnou vánoční nadílku od vedoucího Lyonu v podobě debaklu 0:5! A protože je po Novém roce jako první ligový mač čekal zápas na půdě silného Monaka, měl možná Jaroslav Plašil trochu horší spaní. Zkušený středopolař patří neodmyslitelně do základní sestavy Bordeaux a náladu si vylepšil nejprve domácí výhrou 2:1 ve Francouzském poháru nad Toulouse a vzápětí i při bezbrankové remíze v Monaku. V obou těchto duelech nechyběl na trávníku ani minutu. Teď se představí proti dvanáctému celku tabulky Nice a při střelecké formě obou celků se dá očekávat slabší gólová úroda. Girondins jsou šestí, a přesto mají zápornou brankovou bilanci…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bordeaux - Nice 2,5 - 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip