Články

Bordeaux – Kajrat: Kazaši nepřekvapí
article image

20.8.201

Francouzský velkoklub si v boji o Evropskou ligu hladce poradil s kyperskou Larnacou a nyní si brousí zuby na kazašský Kajrat Almaty. Hosté už mají za opaskem skalpy dvou favoritů, ovšem na Bordeaux si nepřijdou!

Loni šestý tým francouzské Ligue 1 si v minulé sezoně evropské poháry nezahrál, to chce letos napravit! A začal solidně, kyperské Larnace (3:0, 1:0) nedovolil ani jednou skórovat a hladce postoupil do 4. předkola Evropské ligy, kde vyzve nebezpečný Kajrat. Ve francouzské lize to v podání Girondins zatím taková sláva není, po smolné prohře s Reims 1:2, kdy svěřenci kouče Sagnola oba góly obdrželi v posledních deseti minutách, nevyhráli ani nad St. Etienne (1:1). Především v ofenzívě nejsou výkony Bordeaux ideální, šanci by proti Kajratu mohli dostat Rolan či Thelin, kteří toho zatím mnoho neodehráli. Hosté letos přepisují historii, v předkolech Evropské ligy se ještě nikdy nedostali tak daleko! A solidními výkony si získali respekt, vždyť vyřadili Crvenou Zvedu Bělehrad (2:1, 2:0) či skotský Aberdeen (2:1, 1:1). Do souboje s Bordeaux tak půjdou bez bázně a hany, ovšem Plašil a spol. budou příliš silným protivníkem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Bordeaux - Kajrat Almaty 0:1 1 1.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip