Články

Boloňa – Juventus: favorit ovládne druhou půli
article image

5.12.2013

V minulém kole se obhájci titulu na domácí triumf 1:0 nad Udinese pořádně nadřeli, trefil jej útočník Llorente až v nastaveném čase. Boloňa bude doma také urputně vzdorovat, „Stará dáma“ znovu ovládne druhý poločas!

Mančaft trenéra Antonia Conteho opanoval poslední dva ročníky Serie A a letos míří za titulovým hattrickem! Na začátku sezony se sice díval na záda rozjetému AS Řím, nyní už ale našlapanému pelotonu italské nejvyšší soutěže vládne a triumf v Boloně by jej poslal do šestibodového trháku. Na kontě má 12 triumfů ze 14 utkání, zaváhal pouze na hřišti milánského Interu (1:1) a Fiorentiny (2:4). Boloňa naopak vyhrála jen dvakrát na konci října a s pouhými 12 body na kontě se krčí jen těsně nad hranicí sestupu. Doma ale nehraje špatně, z posledních třech duelů na Stadio Renato Dall'Ara vytěžil pět bodů, když dokázala například remizovat s milánským Interem 1:1. Také Juventus bude chtít pořádně potrápit! Hru Staré dámy ale zdobí velká trpělivost, což se projevilo v posledních dvou duelech, ve kterých se na vítězství proti urputně bránícím soupeřům pořádně nadřela – Livorno i Udinese zdolala až díky brankám ve druhém poločase. Také v Boloně by měla druhou polovinu utkání zvládnout!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2. poločas - Bologna - Juventus 2 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip