Články

Boloňa – AC Milan: duel utrápených ovládnou hosté
article image

25.9.201

Tragický vstup do sezony tíží oba celky. Domácí ve čtyřech zápasech ještě nezvítězili a nutně se potřebují chytit, jenže ani AC Milan nemá bodů na rozdávání a nic jiného než vítězství nebere. Na Boloňu ale umí zahrát a vybojuje triumf.

V šatně AC Milan pohoda zrovna nepanuje, hvězdný celek se pomalu dostává do tempa a od začátku sezony ztrácí. Ve čtyřech duelech Serie A jen jednou zvítězil a se ziskem čtyř bodů je až jedenáctý. Opakuje se tak situace z loňské sezony, kdy z úvodních čtyř utkání vytěžil jen tři body. A to shodou okolností díky vítězství na hřišti právě Boloni, kde uspěl zásluhou hattricku Pazziniho 3:1. Nyní půjdou Rossoneri do utkání znovu jako mírný favorit a budou chtít na povedený výsledek navázat, ovšem kouč Allegri bude postrádat spoustu opor – Kaká, Montoliva, Boneru či útočníky El Shaarawyho s Balotellim. Také Boloňa hlásí absence (Natali, Kone), momentálně se usídlila na 16. místě a hvězdného soka zkusí obrat o body. V posledních devíti domácích zápasech s AC Milan ale šestkrát padla a ani tentokrát neuspěje. AC Milan zabere a zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bologna - AC Milán 2 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip