Články

Bologna – Juventus: Turínští natáhnou sérii
article image

19.2.201

Stará dáma se po vítězství ve šlágru s Neapolí dostala na první místo Serie A, které už nehodlá přepustit konkurenci. Výhrou v Boloni by svůj náskok na čele soutěže navýšila a domácí po velkém boji nakonec přetlačí.

Tragický začátek sezony, během něhož Juventus vyhrál jediný z úvodních šesti zápasů, už je zapomenut. Obhájce titulu najel v 11. kole na vítěznou vlnu a ještě z ní neseskočil, na kontě má patnáct výher v řadě! V minulém kole Juventus vyhrál nad první Neapolí díky brance Zazy těsně před koncem 1:0 a poskočil do čela tabulky. V Boloni může náskok na prvním místě navýšit a do utkání nastoupí jako velký favorit – jede na vítězné vlně a už šestkrát v řadě udržel čisté konto. Desátá Boloňa nedisponuje tím nejlepším útokem a na vstřelení gólů se nadře, překonat turínskou obranu se jí asi nepovede. A to přesto, že disponuje solidní formou – v posledních šesti duelech jen jednou prohrála, v minulém kole vyhrála v Udine 1:0. Na Juventus ale neumí domácí zahrát, prohráli s ním pětkrát za sebou. A znovu neuspějí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bologna - Juventus 2 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip