Články

Bohemians – Teplice: kanonýři se v Ďolíčku neprobudí
article image

11.4.201

Oba potřebují body jako sůl! Klokani pro odmazávání čtyřbodového manka na nesestupovou pozici, Severočeši na udržení evropské pohárové naděje. Jenže se střelbou jsou na tom dnešní soupeři bídně, padnou nejvýš dvě branky.

Domácí plejeři po třech utkáních, v nichž dokázali bodovat (výhra nad Libercem, remíza ve Znojmě a s Ostravou) padli v minulém kole v záchranářském duelu v Olomouci. A jejich manko na čtveřici nejbližších týmů vzrostlo sedm kol před koncem ligy na čtyři body. Teplice na jaře marně hledají podzimní formu, jejich trenér Zeněk Ščasný musí řešit četné absence, a tak jeho svěřenci jsou bod za třetí Mladou Boleslaví a tedy i za příčkou zaručující kvalifikaci Evropské ligy. I když mají oba celky zcela rozličné ligové starosti, spojuje je tragická gólová koncovka. Klokani vstřelili v posledních pěti kolech chabé dvě branky, fotbalisté Teplic, kteří patřili na podzim společně s Plzní a Spartou k nejproduktivnějším, si jich ve stejném období připsali čtyři. Jejich kanonýr Litsingi, autor devíti podzimních gólů, se na jaře zasekl a přidal jediný. Ani jeden celek pak nedokázal vstřelit dva góly v jednom utkání. Tip na maximálně dvoubrankový zápas se proto přímo nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bohemians 1905 - Teplice 2,5 - 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip