Články

Bohemians – Sligo: body zůstanou v Dublinu
article image

17.7.201

Irská liga pokračuje 20. kolem a pátí Bohemians se po sérii mizerných výkonů pokusí herně i výsledkově chytit v souboji s desátým Sligem. Hosté hrají celou sezonu mimo své hřiště mizerně, z Dublinu nakonec odjedou s prázdnou!

Od zisku jedenáctého titulu v roce 2009 to jde s nejstarším irským klubem z kopce, v roce 2013 dokonce unikl jen o dva body sestupu! Loni skončil Bohemian Dublin uprostřed tabulky, v letošním ročníku se zatím překonává a je průběžně pátý o šest bodů za třetím Shamrockem. A mohl na tom být ještě lépe, ovšem na začátku června si na něj sedla herní krize a v posledních čtyřech zápasech třikrát prohrál. Při jediné výhře v prestižním derby se Shamrockem (3:1) ale ukázal kvality a na podařený výkon zkusí navázat. Přidat však musí především v ofenzívě, souhra svěřenců kouče Longa totiž momentálně skřípe, navíc ani vzadu nejsou nejjistější. Loni páté Sligo je letos naopak v útlumu, vyhrálo jen tři z devatenácti duelů a od sestupových příček jej dělí jen jeden bod. V posledních dvou kolech však Rovers plichtili s Galway 1:1 a zdolali nováčka Longford 3:2. Do Dublinu tak pocestují s nově nabytou sebedůvěrou, venku však hrají celou sezonu mizerně (bilance 1-2-6, skóre 8:20) a toho namotivovaní Bohemians využijí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Boh. Dublin - Sligo Rovers 1 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip