Články

Bohemians – Ostrava: do poločasu gól nepadne
article image

28.3.201

Předposlední si to rozdá s posledním, mají stejně „hubených“ 18 bodů a disponují suverénně nejhorší ofenzívou v lize… V záchranářské válce v Ďolíčku to bude urputná bitva a málo gólů. Poločas skončí bez branek.

Klokani vstřelili v pěti utkáních na jaře dvě branky (z toho jednu si dal soupeř sám), baníkovci jsou na tom o jeden přesný zásah lépe. Klokani však také pořádně vyztužili defenzívu, která nedovolila protivníkovi skórovat už 228 minut. Naposledy se to při těžce vybojované výhře 2:1 povedlo sparťanům, fotbalisté Slovácka, Liberce a naposledy Znojma vyšli naprázdno. Je tedy jasné, na co bude kouč domácích Luděk Klusáček opět klást největší důraz: hlavně neinkasovat a alespoň jednou se trefit. A protože stejné pokyny zřejmě padnou i v kabině Baníku od Františka Komňackého, velká gólová jízda k vidění nebude. Ostravané venku nevyhráli už 16 zápasů, naposledy v listopadu 2012 na Slavii, a na soupeřových stadionech se z gólu neradovali 460 minut. Radovat se nebudou ani v úvodní pětačtyřicetiminutovce ve Vršovicích, stejně jako Klokani.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Bohemians 1905 - Ostrava 0,5 - 2.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip