Články

Bohemians – Ml. Boleslav: Středočeši trefí výhru po poločase
article image

4.11.201

Padli na dno prvoligové tabulky a nutně potřebují zvítězit. Fotbalisté Bohemians to ale budou mít proti rozjeté Boleslavi těžké. Nedávají góly, hrají pod psychickou dekou. Středočeši si na šanci zkušeně počkají a po půli rozhodnou.

V Ďolíčku už je zase neveselo. Klokani se sice po slabém vstupu do sezóny zvedli, vyhráli dvakrát v řadě, jenže od té doby ve čtyřech duelech získali jen bodík. Důvod? Bezzubý útok. Jediný gól za posledních 425 minut hovoří za vše. Bohemka se tak propadla na dno tabulky a před duelem s Boleslaví jí není lehko. Její soupeř totiž dotírá na pohárové příčky, vyjma zaváhání ve Znojmě poslední dobou exceluje, a to i střelecky. Loni Pražany porazil 2:0 a na jejich hřišti dokonce 3:0. Tým dirigovaný ostřílenými techniky Štajnerem a Jarolímem se dostává do obrátek, na hřiště se konečně vrátil i vyléčený ofenzivní rychlík Chramosta. Domácí si jsou vědomi síly soupeře a budou hrát opatrně zezadu, hosté se nepoženou do žádného rizika a trpělivě si počkají na svoji šanci, která nakonec přijde. I proto není sázka na jejich výhru po remízovém poločase žádnou velkou utopií.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Bohemians 1905 - Ml.Boleslav 0/2 5.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip