Články

Bohemians – Dukla: Klokani vybojují tři body
article image

9.5.201

Bohemians padají do druholigové propasti a šanci na zachycení se prvoligového břehu jim přiblíží jedině vítězství. Dukla se na jaře trápí, takže do Ďolíčku nejede v roli favorita. Klokani potřebnou výhru ubojují.

Čtyři body dělí svěřence Luďka Klusáčka od čtrnácté, poslední nesestupové příčky, na níž se momentálně drží fotbalisté Znojma. Naposledy se z výhry radovali před měsícem, kdy doma zdolali Teplice, ale po následné nadějné remíze v Jihlavě přišly domácí porážka od rovněž ohrožené Slavie a prohra v Mladé Boleslavi. Vždy těsně 0:1. Jenže Klokany dlouhodobě trápí ofenzíva – 21 vstřelených gólů ve 27 zápasech tohoto ročníku hovoří za vše. V lize jsou v tomto směru nejhorší. Do karet jim může hrát fakt, že tým z Julisky má na jaře bídnou formu. Z podzimní štiky se stal líný kapr, který na ani jednou neudržel čisté konto a vyhrál jen dvakrát. Fotbalisté Bohemians vědí, že vyhrát musí, takže pod jejich kopačkami bude „hořet tráva“, a tak se po návratu Dukly do 1. ligy dočkají ve čtvrtém vzájemném utkání prvního vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bohemians 1905 - Dukla 1 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip