Články

Bohemians 1905 – Sparta: lídr odskočí do trháku!
article image

28.2.2014

Na hřiště pražského rivala z Vršovic míří vedoucí Sparta a v souboji posledního s prvním je jasným favoritem na vítězství! Letenští borci v úvodu jarní části rozdrtili doma Brno 4:0, ani v Ďolíčku nezaváhají a triumfem potvrdí kvality.

Soupeři z hlavního města na sebe narazili v letošní sezoně poprvé ve čtvrtém kole a na Letné to dlouho vypadalo na senzaci. Klokani se už v desáté minutě díky gólu Moravce dostali do vedení a těsný náskok velmi dobře bránili. Jejich obrana ale nakonec povolila, v 69. minutě neuhlídala Bednáře. Vítězství na stranu domácích pak za dalších osm minut překlopil přesnou střelou kanonýr Lafata. Tentokrát by to v Ďolíčku mělo být menší drama, rozjetá Sparta si přijela pro tři body a trápící se domácí ji asi příliš vzdorovat nebudou. Mezi oběma celky je propastný rozdíl 31 bodů, a první ligové kolo po skončení zimní přestávky názorně ukázalo, proč tomu tak je – zatímco Bohemka nezvládla důležitý duel v Příbrami, kde padla 0:1 a už devět zápasů čeká na vítězství, Sparta doma roznesla Brno 4:0 (Kadeřábek, 2x Lafata, Vacek) a pojistila si pětibodový náskok na čele tabulky. Při poslední návštěvě Ďolíčku si odvezla jasný triumf 4:0, nyní se znovu bude radovat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:0 2 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip