Články

Bohemians 1905 – Jablonec: o góly nebude nouze
article image

26.8.201

Od úvodu soutěže se usadili v podpalubí tabulky a nutně potřebují bodovat. Fotbalisty Bohemians ale čeká v 5. kole nevyzpytatelný Jablonec. Tento duel určitě nebude ochuzen o branky.

Bohemians s novým trenérem Koubkem nevyšel vstup do sezony. Po čtyřech kolech mají na kontě jediný bodík, který paradoxně urvali po remíze 1:1 na hřišti mistrovské Plzně. Zato ostatní duely s Hradcem, Spartou i Slováckem Klokani prohráli bez vstřelené branky. „Ale naposledy už to bylo nadějné,“ řekl kouč Pražanů. Ti teď ale doma hostí pátý Jablonec, který je poněkud nečitelný. Obměněný kádr zaujal hned při premiéře vítěznou přestřelkou 5:3 s Karvinou, naposledy ale i kvůli hromadě absencí dostal trojku na Spartě. Nicméně Severočeši se snaží hrát ofenzivní fotbal a je jasné, že ani v Ďolíčku nezalezou před svoji bránu – nakonec Jablonec vyhrál na Bohemians 5 z posledních 6 ligových zápasů! Domácí budou hrát na výhru, bod za remízu by pro ně nic moc neřešil, a tak se dá očekávat atraktivní souboj. Navíc statistiky mluví jasně: v posledních pěti vzájemných ligových utkáních padly pokaždé alespoň tři branky. Proč by tomu nyní mělo být jinak?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bohemians 1905 - Jablonec 2,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip