Články

Birmingham – Wigan: Latics si pojistí baráž
article image

28.4.2014

V dohrávce druhé anglické ligy půjde oběma celkům o hodně – domácí se strachují o záchranu a potřebují bodovat, hostující Latics si naopak mohou v případě výhry zajistit místo v baráži o Premier League. A to se jim podaří!

Wigan loni senzačně ovládl prestižní FA Cup, když ve finále porazil 1:0 hvězdný Manchester City, ovšem v lize se mu tolik nevedlo a sestoupil. Letos si na Citizens vyšlápl ve čtvrtfinále stejné soutěže a fanouškům pořádně připomněl své kvality, v semifinále pak potrápil Arsenal, kterému podlehl až v penaltách. Na cestě zpět mezi anglickou klubovou elitu se mu také nevede špatně a v Championship je šestý, tedy na poslední postupové pozici do baráže. Sedmý Brighton na Latics ale ztrácí jen bod, a tak svěřenci německého kouče Uwe Roslera ještě nemají nic jistého. Triumf v Birminghamu by je ovšem do nadstavbové části definitivně posunul, o velkou motivaci tedy budou mít postaráno! Formu sice nemají bůhvíjakou, v lize prohráli poslední dva duely, je tedy na čase, aby znovu zabrali! V Birminghamu k tomu mají ideální příležitost – domácí jsou z formy, čtyřikrát v řadě prohráli a klesli do zóny sestupu. Navíc většinu svých bodů vybojovali venku, z 22 domácích duelů jen dvakrát naplno bodovali! V posledních deseti zápasech na stadionu St. Andrews vždy minimálně dvakrát inkasovali a mají druhou nejhorší obranu celé soutěže. Ani předpokládaný návrat zkušeného gólmana Robinsona do branky Birminghamu nepomůže z mizérie, Wigan zvítězí!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip