Články

Birkirkara – West Ham: Kladiváři napraví dojem
article image

23.7.201

K velké senzaci se schylovalo na londýnském Boleyn Ground, ještě minutu před koncem hráli domácí s maltskou Birkirkarou bez branek… Tomkinson ale hlavičkou favorita zachránil, do odvety si West Ham seřídí mířidla!

Byla to hra na jednu branku – tu hostující. Třetí tým uplynulé sezony maltské nejvyšší soutěže Birkirkara přijel do Londýna k duelu 2. předkola Evropské ligy s West Hamem jako velký outsider a utkání podle toho vypadalo. Fanoušci Kladivářů, kterých na stadion dorazilo přes 33 tisíc, očekávali gólovou smršť domácích, o brankostroj však byli ochuzeni! Kladiváři se totiž předháněli v zahazování šancí, stoprocentní příležitosti zazdili jen během první půle Amalfitano, dorážející Reid a hlavičkující Maiga, jenž navíc o pár minut později orazítkoval střelou zpoza vápna tyč. Zakletí hostující branky zlomil až v poslední minutě utkání po rohu hlavičkou Tomkins. Náročný chorvatský kouč Slaven Bilič jistě nebyl s hrou a především koncovkou svých svěřenců spokojený, v odvetě očekávám o poznání lepší výkon anglického týmu. Zabere už v prvním poločase a vyhraje alespoň o dvě branky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Birkirkara - West Ham 1:0 2 1.67
1. poločas - Birkirkara - West Ham 2 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip