Články

Bilbao – Valencia: třikrát v řadě se týmy rozešly smírně
article image

8.4.2015

Každé zaváhání je může stát vypadnutí z elitní čtyřky a tím i konec snu na Ligu mistrů. Fotbalisté Valencie teď ve španělské lize jedou na horkou půdu do Bilbaa. S protivníkem, který je ve formě, přitom třikrát v řadě jen remizovali...

Bilbao

+ domácí prostředí, mají formu

- potíže s koncovkou

Valencia

+ 8 zápasů neprohráli, skvělá obrana

- jsou pod tlakem Sevilly

 

Třetí Atlético už jim trochu odskočilo, giganti z Barcelony a Realu jsou nekonečně daleko. A tak se borci Valencie soustředí na udržení čtvrté příčky zaručující postup do předkola Champions Legue. Jenže zbytečná domácí bezgólová remíza s Villarrealem v minulém kole nahrála Seville, která se už na ně bodově dotáhla.

Bilbao se po mizerném začátku vzchopilo a po šňůře pěti výher, během níž dokonce porazilo 1:0 i Real, se vyšvihlo do horní poloviny tabulky. Zastavila je až minulý týden právě Sevilla, na jejímž hřišti borci Bilbaa padli po dvou rychlých gólech 0:2. Teď se budou chtít vrátit na vítěznou vlnu a smlsnout si na dalším špičkovém celku. Nemají důvod se Valencie bát. V listopadu na jejím hřišti hráli bez branek, oba loňské duely skončily výsledkem 1:1. A o sezónu dřív Bilbao doma vyhrálo 1:0. I z toho je patrné, že jejich souboje bývají velkými bitvami s minimem branek. Bude to tak vypadat i tentokrát?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Bilbao - Valencia 2,5 - 1.69
1.poločas/zápas - Bilbao - Valencia 0/0 4.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip